O Nás


O spoločnosti

Sme rodinná firma Peron Slovakia, s.r.o. a našej práci sa venujeme od roku 1985.

Prevádzkujeme e-shop www.svetmonterok.sk, v ktorom sa práve nachádzate. Okrem toho máme kamennú predajňu v Očovej a zároveň sa venujeme širokej palete služieb, ktoré súvisia s OOPP. Pracovné odevy a pracovné pomôcky nie len predávame, ale aj vyvíjame a vyrábame. Tiež prevádzkujeme práčovňu a čistiareň.

Ako dodávateľsko-obchodná firma spĺňame všetky náročné kritériá pre potreby priemyslu na Slovensku a v celej Európe. Poskytujeme celé spektrum služieb, ktoré súvisia s obliekaním a ochranou zamestnacov a klientov podnikov z rôznych oblastí hospodárstva. Medzi našich zákazníkov patria výrobné podniky, školy, hotely a aj nemocnice.

Webstránky s ponukou našich ďalších služieb môžete navštíviť kliknutím na nasledujúci odkaz

www.peronslovakia.sk

K požiadavkám našich zákazníkov pristupujeme zodpovedne a riešime ich s flexibilitou, ktorá nám umožňuje reagovať na všetky ich priania. Pre potreby našich klientov sme vyvinuli prepracovaný systém auditu OOPP a OOPO, ktorý vieme škálovať v súlade s potrebami firmy akejkoľvek veľkosti. Umožňuje nám a našim partnerom nájsť najvhodnejšie riešenie ich požiadaviek v oblasti OOPP, ako aj nájsť najlepšie riešenie dodávok, vnútropodnikovej logistiky, servisu a údržby OOPP a pracovného oblečenia.