Služby


Práčovňa a čistiareň

Sme rodinná firma, ktorá sa praniu a čisteniu ochranných pracovných odevov venuje už od roku 1985, preto vieme, ako na to. Našim zákazníkom ponúkame komplexné služby čistiarne a práčovne, a to najmä v oblasti starostlivosti o ochranné pracovné odevy pre priemyselné podniky. Tu však naše služby nekončia. Vieme sa postarať aj o reprezentatívny a čistý vzhľad pre zamestnancov hotelov, penziónov či reštaurácií.

Našou vizitkou je príjemne sa cítiaci zamestnanec

Sme toho názoru, že čistotu prádla majú zamestnanci nielen vidieť, ale aj pocítiť na vlastnej koži. V našej práčovni a čistiarni preto používame moderné zariadenia, ktoré spĺňajú najvyššie európske normy a pomáhajú nám dosiahnuť citeľne rozdielnu kvalitu čistoty šatstva a ochranných pracovných odevov. Dôkazom toho sú nielen spokojní zákazníci, ale aj Certifikát Spoločenstva práčovní a čistiarni, na ktorý sme právom hrdí.

Prádlo perieme v pracích zariadeniach, ktoré sú priebežne modernizované, aby čo najviac zodpovedali požiadavkám na kvalitu a úroveň poskytovaných služieb. Zároveň nimi vieme zabezpečiť šetrný postup pri poskytovaných službách, ktorý predlžuje životnosť bielizne našich zákazníkov. Služby poskytujeme širokému spektru zákazníkov, pričom sa snažíme čo najviac priblížiť ich potrebám a očakávaniam.

Ako a komu perieme?

Vieme sa postarať o rôznych zákazníkov. Či už pôsobíte v potravinárstve, gastro segmente, alebo potrebujete oprať montérky, pretože ste strojárenská firma.

Pri praní u nás rozlišujeme dva typy zákazníkov, čomu sme prispôsobili aj naše priestory, v ktorých používame rôzne technologické postupy:

 • tvarované farebné prádlo (napr. montérky a rôzne pracovné oblečenie), ktoré čistíme a perieme v oddelenom priestore a na iných zariadeniach ako
 • biele rovné prádlo (napr. obrusy, uteráky, plachty, či obliečky) a tvarované biele prádlo (napr. oblečenie do potravinárskych firiem, hotelov, či reštaurácií).

Keďže každý druh prádla si vyžaduje iný prístup, prispôsobili sme tomu aj naše technologické postupy. Na záver technologického procesu pri skladaní prebieha kontrola kvality a následne expedícia k zákazníkovi. Našou devízou je dôraz na kvalitu dodaných služieb prania a čistenia bielizne a odevov pre našich zákazníkov.

Čo Vám vieme ponúknuť pri bielom prádle?

 • zabezpečíme obrusy bez prehybov
 • zbavíme staršie prádlo inkrustácie (zažltnutia, stvrdnutia)
 • zabezpečíme jemnosť a mäkkosť bavlnených uterákov
 • používame iba certifikované prípravky, ktoré znižujú opotrebovávanie bielizne
 • zabezpečujeme dopravu vlastným závozom
 • osobitý prístup k škvrnám (aplikujeme postupy formou preddetašovania škvŕn)
 • zabezpečíme kontrolu kvality prania

Čo Vám vieme ponúknuť pri farebnom prádle?

 • špeciálny systém evidencie každého kusu prádla, pri ktorom sa nič nestratí a každý zamestnanec obdrží svoje pracovné oblečenie
 • dostupná databáza úkonov vykonávaných na konkrétnom kuse odevu
 • vysokú čistotu a kvalitu žehlenia pri pracovných odevoch
 • kontrolu stavu odevu
 • vieme zabezpečiť vypranie a distribúciu pracovných odevov v rámci celého Slovenska

Otestujte nás

Ak hľadáte kvalitné služby v oblasti prania a čistenia pracovných odevov alebo prania rovnej hotelovej bielizne, otestujte nás. V prípade, že nebudete spokojný s kvalitou dodanej služby, vrátime Vám plnú sumu späť, pretože my našej práci veríme.

Pokiaľ hľadáte kvalitné služby v oblasti prania, čistenia šatstva a pracovných odevov, 
kontaktujte nás, radi sa Vám budeme venovať.