Blog


Spustili sme nový e-shop

Spoločnosť Peron Slovakia sídli v krásnom kraji v strede Slovenska v malej dedinke Očová. Maličká predajňa, v ktorej si môžete vyskúšať alebo "ohmatať" všetky nami ponúkané OOPP je dostačujúca pre tento región, ale cestu sem nebude určite merať každý. Preto sme posledných pár mesiacov toho veľa nenaspali, vypili sme litre kávy a neboli sme práve príjemnými spoločníkmi pre naše rodiny, len aby sme pre Vás - našich zákazníkov pripravili nový e-shop. Veríme, že je nielen krajší, ale aj praktickejší, a že bude prínosný pre našich zákazníkov z celého Slovenska.

Peron Slovakia - stránka plná služieb

Na stránke Peron Slovakia nájdete:

  • E-shop s neustále sa rozšírujúcou ponukou ochranných pracovných prostriedkov rôznych značiek, veľkostí, či farebného prevedenia - stačí si iba vybrať a objednať a o ochranu a zdravie Vašich zamestnancov bude postarané.
  • Ponuku služieb, ktoré Vám spoločnosť Peron Slovakia vie zabezpečiť - ich presný popis a charakteristiku si môžete prečítať v sekcii "Služby", pre nedočkavejších je tu možnosť informovať sa aj priamo u nás.
  • Blog, na ktorom si môžete prečítať zaujímavé články z oblasti starostlivosti o zamestnancov, bezpečnosti práce, výbere správneho pracovného oblečenia,či ďalšie zaujímavé témy. Nie sme spisovatelia, sme odborníci na starostlivosť o zdravie a ochranu zamestnancov, ale napriek tomu si trúfame chytiť pero do rúk (pardón klávesnicu) a spísať Vám všetky naše skúsenosti s OOPP a ich správnym výberom. Veríme, že kvalitné informácie o OOPP, ich výbere a údržbe majú zmysel a dokážu pomôcť pri ochrane ľudských životov. Ak na našom blogu nenájdete tému, ktorá Vás zaujíma, kľudne nám napíšte. Ak si na ňu netrúfneme (áno, aj to sa občas stáva) oslovíme s jej spracovaním tých najpovolanejších.
  • Newsletter, ktorý Vás bude informovať o všetkých novinkách, ktoré na našom e-shope pribudnú. Áno, vývoj ide dopredu aj v oblasti pracovného oblečenia, preto u nás sledujeme najnovšie trendy, chodíme na výstavy či konferencie a vyberáme pre Vás tie najlepšie produkty. V tomto sme tak trocha "shopoholici" nakupujeme to najnovšie a najlepšie, iba preto, aby ste si mali u nás z čoho vybrať.

Ak ste sa dostali až sem a prečítali si, čo na našej stránke nájdete, budeme vďační za všetky odporúčania, ako ju máme vylepšiť, o aké služby máte záujem, alebo čo je potrebné doplniť. Stránka je nová, časom vyrastie a poučí sa z chýb, preto Vám budeme vďační aj za trpezlivosť, ak na jej začiatku, nepôjde všetko tak ako má.

Prosím, napíšte nám a my sa pokúsime problémy odstrániť.